Bestuur van voetbalvereniging CTO'70

Bestuur van voetbalvereniging CTO'70

 

Functie en contactgegevens bestuursleden

Peter RunhaarPeter Runhaar
Voorzitter
voorzitter@vvcto70.nl
06 –24 80 20 41
 



Cees HouwelingCees Houweling
Secretaris
secretaris@vvcto70.nl
020 –695 33 05
 



Dennis HortensiusDennis Hortensius

Penningmeester
penningmeester@vvcto70.nl
 



Carla BalvertCarla Balvert
Wedstr.secr. Zaal / G Voetbal
zaal@vvcto70.nl 
gvoetbal@vvcto70.nl 

 



Idaline AndriessenIdaline Andriessen
Ledenadministratie
secretaris@vvcto70.nl
020 – 695 33 05



Jeugdcommissie CTO '70

Aldo Franssen
Voorzitter Jeugdcommissie
Coördinator mini’s en JO11 t/m JO16
06 - 3 600 10 11

JO11.coordinator@vvcto70.nl 
JO12.coordinator@vvcto70.nl 
JO13.coordinator@vvcto70.nl 
JO14.coordinator@vvcto70.nl 
JO16.coordinator@vvcto70.nl 

Marc Wintels
Coördinator JO8 t/m JO10
06 - 51441728

JO8.coordinator@vvcto70.nl 
JO9.coordinator@vvcto70.nl 
JO10.coordinator@vvcto70.nl 

 

Jur DuursmaJur Duursma
Vice-voorzitter en Algemeen jeugdcoördinator
algemeenjeugdcoordinator@vvcto70.nl

06–37321367
 

Debby de Vries
Secretaris jeugdvoetbal
secretaris.jeugdvoetbal@vvcto70.nl

Brigitte van Kempen
Communicatie en Sponsoring
communicatie.en.sponsoring@vvcto70.nl 
06 - 53738416

Maurice Milet De St Aubin
Beleidszaken
beleidszaken@vvcto70.nl 
06 - 29084836

Rodger Meijer
Technische Zaken
technischezaken@vvcto70.nl 
06 24576592

 

Heeft u vragen neem dan contact op met Cees Houweling per mail of via telefoonnummer 020 - 695 33 05. Brieven aan het secretariaat kunnen worden verzonden worden naar Rijksstraatweg 201, 1115 AR Duivendrecht.

 
Adreswijzigingen
Een wijziging van uw post-, e-mailadres of telefoonnummer(s) kunt u mailen naar Cees Houweling (secretaris).

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!